Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Eksperymentalna nagroda dla Zespołu Szkół w Rybnie

2013-06-22 09:05:04 (ost. akt: 2013-06-22 09:07:58)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

W Zespole Szkół w Rybnie odbył się pokaz eksperymentów chemicznych. Była to nagroda za zajęcie drugiego miejsca w konkursie chemicznym organizowanym przez Zespół Szkół w Lubawie dla uczniów gimnazjum.

Uczniowie, którzy wywalczyli dla kolegów tak ciekawą nagrodę to Michał Kłosowski, Wiktor Rozentalski oraz Marcin Świniarski. Wiktor Rozentalski zdobył również trzecie miejsce w rywalizacji indywidualnej. Osoby nagrodzone osobiście wyróżnił dyrektor Zespołu Szkół w Lubawie dr inż. Bolesław Zawadzki. Podziękował także pani Patrycji Heleniak za wspaniałe przygotowanie uczniów, którzy z sukcesem rywalizowali z gimnazjami z powiatu iławskiego, nowomiejskiego.

Doświadczenia chemiczne przeprowadził nauczyciel chemii z Zespołu Szkół w Lubawie Jarosław Neumann. Pokaz zaspokoił pragnienia nawet najbardziej żądnych wiedzy młodych chemików. Uczniowie wstrzymywali oddech podczas widowiskowego zmieniania barw, podskakiwali kiedy słup ognia sięgał sufity klasy oraz krzyczeli z wrażenia kiedy niepozornie mały przedmiot wybuchał z hukiem.

ZS Rybno

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages