Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Szkoła Podstawowa w Koszelewach gospodarzem Dnia Nauczyciela

2013-10-17 16:20:40 (ost. akt: 2013-10-23 12:56:55)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

W piątek 11 października obchodziliśmy Święto Edukacji Narodowej. 
W tym roku nasza szkoła, pod przewodnictwem pani dyrektor Barbary Kornelskiej, była gospodarzem spotkania pracowników oświaty Gminy Rybno. 


Uroczystość przebiegła pod hasłem "Nauczanie to powołanie". Uczniowie klas IV-VI zaprezentowali część artystyczną, której tematem przewodnim był zjazd absolwentów. Nasi młodzi artyści przedstawili krótki skecz, zatańczyli rock and rolla, pięknie zaśpiewali. Zaprezentowali też wszystkie szkoły naszej gminy, ukazując ich zaangażowanie i efekty pracy. Pani dyrektor w imieniu całej społeczności Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach przekazała na ręce pana Wójta Edmunda Ligmana oraz wszystkich dyrektorów szkół "drzewka przyjaźni", jako wyraz naszej sympatii i uznania. Edmund Ligman zasłużonym nauczycielom wręczył Nagrody Wójta. Osoby nagrodzone to: Jacek Dombrowski, Bogumiła Grosz, Anna Witkowska, Krystyna Magdalena Anczykowska, Joanna Wiśniewska, Barbara Kornelska, Małgorzata Urbańska i Marzena Gapińska.
Uczniowie biorący udział w części artystycznej to: Jakub Dembski kl. IV, Marlena Kalinowska kl. V, Wiktoria Szymańska kl. V, Maksymilian Józefko kl. V, Oliwia Szymańska kl. VI, Izabela Janicka kl. V, Dominika Jeleń kl. VI, Dominika Gniefkowska kl. VI, Klaudia Szczypińska kl. VI, Agata Franckiewicz kl. IV. Uczniom należą się ogromne podziękowania za zaangażowanie i godne reprezentowanie szkoły.

oprac.mcz
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. VvVv #1223301 | 95.160.*.* 20 paź 2013 10:08

  Musiało to nauczycieli kosztować wiele pracy. Wyszło pięknie. Nie cierpię Dnia Nauczyciela, muszę się w tym dniu narobić o wiele więcej, niż normalnie i dłużej pracuję, a wiadomo, że w szkole nie liczą się sukcesy z dziećmi. w ogóle praca z dziećmi niewiele się liczy. Liczą się papiery, układy, dęte szkolenia, ale gazeta działdowska o takich rzeczach nie napisze. Nie wypada, co nie?

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. c #1221596 | 82.160.*.* 17 paź 2013 23:47

  "w Koszlewach"? Pan redaktor powinien zwrócić uwagę co pisze

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages