Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Pasowania na pierwszaka w SP w Rumianie

2014-11-02 12:41:41 (ost. akt: 2014-11-02 09:48:02)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Dzień 23 października na pewno na długo pozostanie w pamięci uczniów klasy I. W tym dniu odbyła się bowiem bardzo ważna uroczystość ślubowania i pasowania pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie.

Dyrektor szkoły Hanna Kirchhof powitała gorąco rodziców, nauczycieli, uczniów a szczególnie serdecznie klasę pierwszą. Dzieci w scenerii zamkowej zdawały egzamin, prezentując swoją wiedzę i umiejętności. Przeobrażenia w pełnoprawnych uczniów dokonali "Król i Królowa" oraz ich pomocnicy (w tę rolę wcielili się uczniowie klas IV i VI). Pierwszoklasiści musieli również wypić sok z cytryny. Następnie po złożeniu ślubowania każde dziecko - pięknie wystrojone w strój galowy, w birecie wystąpiło na środek sali, aby pani dyrektor ołówkiem pasowała każde dziecko na ucznia klasy I. Uczniowie klasy I otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki od koleżanek i kolegów z oddziału przedszkolnego oraz z klas II i III.
Uroczystość zakończyła się słodkim upominkiem.

Nauczyciel klasy I: Karolina JanuszewskaPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://dzialdowo.wm.plw ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajProblem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie: Igor Hrywna


Tylko ciekawe informacje

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages