Piątek, 28 lipca 2017. Imieniny Ady, Wiwiany, Sylwiusza

Halówka w Rybnie. Wyniki 1. kolejki

2014-12-01 19:58:03 (ost. akt: 2014-12-03 11:07:26)

Autor zdjęcia: Piotr Piercewicz

W niedzielę (30 listopada) w hali sportowej w Rybnie rozegrano 1. kolejkę spotkań Ligi Halowej Piłki Nożnej w Rybnie.

Zobacz wyniki 1. kolejki, terminarz na następne kolejki, tabele i strzelców bramek.

Wyniki I kolejka - 30 listopad:
NIECHŁONIN – KAR-HAND 5:2
MKS TĘCZA – RUSZKOWO 3:1
EUROSTYL – KAR-HAND 4:0
GRALEWO – MASTER’S GIGANT’S 0:7
OSTOJA – ROYAL KOSZELEWY 2:0
TYTANI – W&T 1:1
OSP RUMIAN – EUPHORIA 2:4
EUPHORIA – RESPECT RUMIAN 5:1
CATENACCIO – OSP RUMIAN 1:1
KANONIERZY – OSiR RYBNO 1:0

Grupa A
1. MASTER’S GIGANT’S 1 3 7-0
2. EUROSTYL 1 3 4-0
3. NIECHŁONIN 1 3 5-2
4. MKS TĘCZA 1 3 3-1
5. OSTOJA 1 3 2-0
6. RUSZKOWO 1 0 1-3
7. ROYAL KOSZELEWY 1 0 0-2
8. KAR-HAND VIDEO 2 0 2-9
9. GRALEWO 1 0 0-7

Grupa B
1. EUPHORIA TRUSZCZYNY 2 6 9-3
2. KANONIERZY 1 3 1-0
3. CATENACCIO 1 1 1-1
TYTANI 1 1 1-1
W&T 1 1 1-1
6. OSP RUMIAN 1 1 3-5
7. OSiR RYBNO 1 0 0-1
8. RESPECT RUMIAN 1 0 1-5
9. PŁOŚNICA - - -

Strzelcy bramek
3 – Michał Stańczak (NIECHŁONIN), Marek Czarnecki (MKS TĘCZA), Patryk Rozentalski (EUPHORIA),
2 – Karol Monczewski (NIECHŁONINI), Damian Maciołek (EUPHORIA), Michał Malinowski (MASTER’S GIGANT’S),
1 – Dawid Majkowski (RUSZKOWO), Dawid Świniarski (EUROSTYL), Michał Dzwonkowski (EUROSTYL), Piotr Kraśnicki (EUROSTYL), Michał Mączkowski (EUROSTYL), Mariusz Markowski (KAR-HAND), Adam Mączkowski (KAR-HAND), Rafał Montowski (OSTOJA), Sylwester Kasprowicz (MASTER’S GIGANT’S), Karol Józefowicz (TYTANI), Dawid Jendraszek (MASTER’S GIGANT’S), Mateusz Tułodziecki (OSTOJA), Bartosz Leśniewski (MASTER’S GIGANT’S), Marcin Marchelek (W&T), Mateusz Kowalewski (MASTER’S GIGANT’S), Paweł Bielecki (OSP), Daniel Jewartowski (MASTER’S GIGANT’S), Marcin Kozłowski (RESPECT), Szymon Wielgosiński (EUPHORIA), Paweł Szymański (EUPHORIA), Rafał Rozentalski (EUPHORIA), Łukasz Leliński (EUPHORIA), Dawid Skolmowski (OSP), Maciej Maciejewski (OSP), Szymon Krzykowski (CATENACCIO), Sylwester Pieckowski (KANONIERZY),

II kolejka – 07.12.2014 r.
godz. 12.05, CATENACCIO - PŁOŚNICA
godz. 12.30, MASTER’S GIGANT’S – KAR-HAND VIDEO
godz. 12.55, TYTANI - PŁOŚNICA
godz. 13.20, KAR-HAND VIDEO - OSTOJA
godz. 13.45, W&T - KANONIERZY
godz. 14.15, TYTANI - EUPHORIA
godz. 14.40, KANONIERZY – OSP RUMIAN
godz. 15.05, OSiR - EUPHORIA
godz. 15.30, W&T – OSP RUMIAN
godz. 16.55, EUROSTYL - ROYAL
godz. 16.20, RUSZKOWO - NIECHŁONIN
godz. 16.45, MKS TĘCZA - GRALEWO
godz. 17.10, EUROSTYL - NIECHŁONIN

III KOLEJKA – 14.12.2014 r.
godz. 12.05, EUROSTYL - MKS TĘCZA
godz. 12.30, RUSZKOWO – KAR-HAND
godz. 12.55, MASTER’S GIGANT’S - NIECHŁONIN
godz. 13.20, RUSZKOWO - OSTOJA
godz. 13.45, GRALEWO - ROYAL
godz. 14.15, MASTER’S GIGANT’S - OSTOJA
godz. 14.40, EUPHORIA - KANONIERZY
godz. 15.05, PŁOŚNICA - OSiR
godz. 15.30, KANONIERZY - TYTANI
godz. 15.55, OSP RUMIAN - OSiR
godz. 16.20, RESPECT - CATENACCIO
godz. 16.45, OSP RUMIAN - TYTANI

IV KOLEJKA – 21.12.2014 r.
godz. 12.05, MKS TĘCZA - OSTOJA
godz. 12.30, RUSZKOWO - ROYAL
godz. 12.55, EUROSTYL - OSTOJA
godz. 13.20, ROYAL – MASTER’S GIGANT’S
godz. 13.45, KAR-HAND - GRALEWO
godz. 14.15, KANONIERZY - PŁOŚNICA
godz. 14.40, NIECHŁONIN- GRALEWO
godz. 15.05, OSiR - RESPECT
godz. 15.30, TYTANI - CATENACCIO
godz. 15.55, W&T - OSiR
godz. 16.20, OSP RUMIAN - RESPECT
godz. 16.45, W&T - EUPHORIA

V KOLEJKA – 04.01.2015 r.
godz. 12.05, RESPECT - KANONIERZY
godz. 12.30, CATENACCIO - OSiR
godz. 12.55, TYTANI - RESPECT
godz. 13.20, EUROSTYL - GRALEWO
godz. 13.45, TYTANI - OSiR
godz. 14.15, GRALEWO – KAR-HAND
godz. 14.40, RUSZKOWO – MASTER’S GIGANT’S
godz. 15.05, NIECHŁONIN - OSTOJA
godz. 15.30, ROYAL - NIECHŁONIN
godz. 15.55, W&T - PŁOŚNICA
godz. 16.20, MKS TĘCZA - ROYAL

VI KOLEJKA – 11.01.2015 r.
godz. 12.05, NIECHŁONIN - OSTOJA
godz. 12.30, RUSZKOWO - EUROSTYL
godz. 12.55, NIECHŁONIN – MKS TĘCZA
godz. 13.20, EUROSTYL – MASTER’S GIGANT’S
godz. 13.45, RESPECT – W&T
godz. 14.15, MASTER’S GIGANT’S - RUSZKOWO
godz. 14.40, OSiR – W&T
godz. 15.05, EUPHORIA - PŁOŚNICA
godz. 15.30, KANONIERZY - TYTANI
godz. 15.55, EUPHORIA – OSP RUMIAN
godz. 16.20, TYTANI - OSiR
godz. 16.45, KANONIERZY - CATENACCIO








Polub nas na Facebooku:

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. hh #1590618 | 82.160.*.* 1 gru 2014 21:41

    cenzura dziala a gdzie wolnosc slowa ???

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Euphoria #1590273 | 80.51.*.* 1 gru 2014 20:20

    Drugi raz z OSP ? W&T dwa razy też grają z OSiR chyba coś nie tak :)

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages