Sobota, 23 czerwca 2018. Imieniny Albina, Wandy, Zenona

Alicja Kiełpińska uczennica klasy III B Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej -Curie w Rybnie na Gali Laureatów Konkursów Przedmiotowych w Olsztynie

2015-06-27 07:45:52 (ost. akt: 2015-06-27 07:48:18)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

W Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych Gimnazjum w roku szkolnym 2014/2015, której bohaterami byli najlepsi z najlepszych - wielokrotni laureaci konkursów. W wydarzeniu tym miała przyjemność uczestniczyć nasza uczennica Alicja Kiełpińska, otrzymując list gratulacyjny oraz okolicznościową nagrodę z rąk pani Kurator Grażyny Przasnyskiej.

Moment ten stanowił uroczyste uhonorowanie ciężkiej pracy uczennicy, która może czerpać przyjemność ze swoich osiągnięć. Jako nauczyciele jesteśmy dumni z wszystkich naszych gimnazjalistów, a to za to, że mogą pochwalić się różnymi dokonaniami, sukcesami w nauce, rozwijają swoje pasje, pokonują słabości, działają w organizacjach, a przede wszystkim wykazują właściwą postawę na co dzień. Wśród nich wyróżnia się Alicja - niezaprzeczalnie uczennica niezwykła która może pochwalić się wyjątkowymi osiągnięciami.

Tak jak wielu naszych uczniów brała udział w licznych konkursach, zdobywając wysokie miejsca, jednakże jako pierwsza w historii naszej szkoły uzyskała trzy tytuły egzaminów przedmiotowych: tytuł laureata w wojewódzkim konkursie przedmiotowym z języka angielskiego i historii oraz tytuł finalisty w wojewódzkim konkursie przedmiotowym z chemii. Alicja włożyła ogrom pracy i czasu w przygotowanie się do nich. Swojej pracowitości, sumienności i wytrwałości może zawdzięczać sukces.

Alicja wykazuje szczególne zainteresowania językowe, ponieważ do tytułu laureata może dołączyć I miejsce i tytuł Mistrza języka angielskiego w powiatowym konkursie języka angielskiego oraz II miejsce drużynowo w tymże konkursie. Jej pasją są również język niemiecki i język polski. Ala zdobyła I miejsce w szkolnym i I miejsce w powiatowym konkursie wiedzy o krajach niemieckojęzycznych, nie zapomniała także o języku ojczystym, zajmując IV miejsce w wojewódzkim konkursie literackim pt. „Ptasie sprawy” oraz I miejsce w gminnych eliminacjach konkursu recytatorskiego pt „Spotkania z poezją”. Czynnie uczestniczy w zajęciach teatralnych , gdyż z zaangażowaniem odgrywa różne role w przedstawieniach , cechując się przy tym kreatywnością i pomysłowością . Obdarzona wyobraźnią i talentem literackim publikuje swe prace w Victorze Gimnazjaliście.

Nietaktem byłoby nie wspomnieć o kolejnej pasji Alicji, a mianowicie chemii. Świadczy o tym zdobyty tytuł wspomnianego już wcześnie finalisty jak i II miejsce w międzyszkolnym konkursie chemicznym w Lubawie. Brawa Ali należą się za jej postawę. To osoba lubiana nie tylko przez nauczycieli, ale również przez koleżanki i kolegów. Chętnie służy pomocą innym. Znajduje czas , aby z przyjaciółką pojeździć na rolkach czy rowerze. Jest gimnazjalistką ciekawą świata , uwielbiającą go obserwować i zwiedzać. Z tym co do tej pory osiągnęła i z nastawieniem do siebie i innych jaki reprezentuje może odważnie rozpocząć kolejny etap w swoim życiu.

ZS RybnoCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. b #1764179 | 5.60.*.* 27 cze 2015 23:13

    Gratulacje :)

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages