Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Medale dla nauczycieli z gminy Rybno

2015-10-15 10:51:21 (ost. akt: 2015-10-15 11:06:12)

Autor zdjęcia: nadesłała: Magdalena Anczykowska

14 października w Olsztynie odbyły się wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej organizowane przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty.


Na zaproszenie kurator oświaty na uroczystość przybyli licznie zaproszeni goście. Byli wśród nich przedstawiciele instytucji i urzędów państwowych, jednostek samorządu terytorialnego, uczelni wyższych, związków zawodowych oraz grono nauczycieli i pracowników oświaty. Gminę Rybno reprezentowali nauczyciele Zespołu Szkół w Rybnie Danuta Ogrodowczyk i Jerzy Anczykowski w towarzystwie dyrektora szkoły Magdaleny Anczykowskiej oraz dyrektor Szkoły Podstawowej im. ks. J. Twardowskiego w Rumianie Hanna Kichhof.
Podczas uroczystości odbyła się ceremonia odznaczenia nauczycieli Medalem Komisji Edukacji Narodowej (otrzymali je Hanna Kirchhof i Jerzy Anczykowski) oraz wręczenia Nagród Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty. Tę wyjątkową nagrodę otrzymała Danuta Ogrodowczyk za wybitne osiągniecia dydaktyczno-wychowawcze. Serdeczne gratulacje i życzenia wszystkiego najlepszego w życiu osobistym oraz satysfakcji z dobrze pełnionych obowiązków zawodowych.

Magdalena Anczykowska

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. :( #1836537 | 95.160.*.* 16 paź 2015 07:21

  Jako szary nauczyciel mogę się skichać, zapracować, wykazywać zaangazowaniem, sponsorować szkołę, mieć inicjatywę, serce dla dzieci, cuda na kiju itp.- a nawet nagrody dyrektora nie dostanę, o jakichś medalach w ogóle zapomnij. Kto to w ogóle dostaje???? Niestety, ciężka praca, zdolności, pracowitość NIE SĄ NAGRADZANE w tym chorym systemie.No, chyba, że WYJĄTKOWO trafi się jakiś mądry dyrektor. Ale to doprawdy rzadkość. A system jest taki, że po paru latach w KAŻDYM zabija chęć pracy. Szkoła n i e jest dla orłów, a dla przeciętnych kur w kurniku.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Cittàslow dla leni i pijawek #1836438 | 164.127.*.* 15 paź 2015 22:27

  Cittàslow: zgodnie z zasadami: wolno, cicho, mało. Jako ruch "miast powolnych" czy "niespiesznych", propagujący koncepcję dobrego i spokojnego (a więc bezstresowego) życia codziennego. W ramach Cittaslow pośpiechowi przeciwstawia się w szczególności idea slow work, będąca sposobem myślenia i postrzegania obowiązków zawodowych w sposób dostosowany do własnego, indywidualnego tempa pracy. WNIOSEK: w mieście trzeba przyjąć do pracy ok 1200 nowych urzędników, by dotychczasowi mogli wolniej i z przyjemnością pracować a niechcący zlikwiduje się bezrobocie! Ale najpierw miasto ogrodzić płotem a zwolenników nie wypuszczać. Shalom.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages