Indywidualna Amatorska Ligi Tenisa Stołowego. Janusz Kwaśniewski wywalczył mistrzostwo

2016-03-12 09:10:00(ost. akt: 2016-03-12 09:23:33)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

W sobotę (5 marca) odbyła się ostatnia kolejka Indywidualnej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego - podsumowująca wyniki.

Po dwóch miesiącach rywalizacji, rozgrywanej w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie, najlepszym zawodnikiem ligi został Janusz Kwaśniewski, który w ostatniej kolejce wyprzedził Henryka Lelińskiego (2 miejsce) oraz Kamila Szerszenia (3 miejsce).
Wszyscy zawodnicy otrzymali od wójta Gminy Rybno Tomasza Węgrzynowskiego i kierownik Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie Hanny Bem pamiątkowe medale oraz upominki.
— Najlepsza trójka otrzymała również puchary oraz nagrody rzeczowe. Wybrani zostali także najlepsi kibice oraz zawodnik fair play, którym został Henryk Leliński — mówi Hanna Bem, kierownik OSiRu
Ligę zorganizował OSiR w Rybnie, a obsługą techniczną zawodów zajął się Krzysztof Anisiewicz.