Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Bezpieczeństwo podczas wakacji – spotkanie w szkole w Hartowcu

2016-06-25 14:52:30 (ost. akt: 2016-06-25 08:55:07)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Przed zakończeniem roku szkolnego uczniowie Niepublicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II oraz szóstoklasiści Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Hartowcu uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Działdowie panem Leszkiem Góralskim.

Dzięki szkoleniu nt.: „Bezpieczeństwo podczas wakacji” młodzież wzbogaciła swoją wiedzę o nowe wskazówki oraz zasady zachowania się nad wodą, tym bardziej, że Hartowiec i szkoła położone są nad Jeziorem Hartowieckim. Czego powinniśmy wystrzegać się w lesie, jak się zachować, w przypadku, gdy zabłądzimy lub gdy niespodziewanie zaskoczy nas burza? Jakie kroki podjąć, gdy użądli nas pszczoła, inny owad, albo natkniemy się na bezpańskie psy? Na te wszystkie wątpliwości młodzież otrzymała dokładne informacje i fachowe wskazówki.
Szczególną uwagę poświęcono również bezpieczeństwu w domu oraz podczas wyjazdów i uprawiania sportu, np.: w czasie jazdy na rolkach.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Barbarę Hartfelder oraz Katarzynę Markowską w ramach realizacji zadań programu rządowego „Bezpieczna+”.

Barbara Hartfelder


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages