Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Gmina Rybno. Szkolne klasy gotowe na przyjęcie uczniów

2016-09-02 14:09:40 (ost. akt: 2016-09-02 14:11:34)

Autor zdjęcia: archiwum UG Rybno

W placówkach oświatowych na terenie gminy Rybno zakończyły się prace remontowe związane z odnowieniem klas, pomieszczeń zaplecza kuchennego, sanitariatów oraz ciągów komunikacyjnych. Pomieszczenia w trakcie wakacji zyskały nowe żywe kolory.

W Szkole Podstawowej w Rumianie wymalowano pięć sal, korytare i sanitariaty, w Szkole Podstawowej w Rybnie trzy sale i cały ciąg korytarzowy wraz z sanitariatami. W Przedszkolu w Rybnie pomalowano salę zajęć, pomieszczenia kuchenne, a w Szkole Podstawowej w Hartowcu pomalowano trzy sale i ciągi komunikacyjne. W podziękowaniu pracownicy wykonujący remonty otrzymali bezcenny uśmiech.

Prace remontowe w szkołach zorganizowane zostały w ramach robót publicznych.

Dokonano także odbioru robót związanych z remontem dachu hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie. W ramach inwestycji, której wartość wynosiła prawie 50 tys. zł zostało wykonane oczyszczenie całego pokrycia dachu, naprawa części oraz pokrycie całego dachu papą termozgrzewalną podkładową.
Wykonano renowację podłogi drewnianej parkietowej wewnątrz hali sportowej OSiR w Rybnie. W ramach inwestycji została wycyklinowana cała podłoga drewniana parkietowa, wykonano lakierowanie podkładowe, malowanie linii boiskowych oraz trzykrotne malowanie nawierzchniowe. Listwy przypodłogowe zostały wymienione na nowe, dębowe. Wartość inwestycji wyniosła 45.365,45 zł. Renowacja parkietu w znacznym stopniu poprawiła bezpieczeństwo i zwiększyła komfort użytkowników korzystających z hali.

oprac.mcz
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages