Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Najzdolniejsi uczniowie z gminy Rybno otrzymali stypendia [zdjęcia]

2016-10-03 17:10:26 (ost. akt: 2016-10-03 17:29:01)

Autor zdjęcia: archiwum UG

Podczas XXVII uroczystej sesji Rady Gminy Rybno, 48 uczniów i absolwentów szkół otrzymało stypendium naukowe wójta Gminy Rybno Tomasza Węgrzynowskiego.

Zobacz także: Po raz drugi porządkowano cmentarz przy ul. Księżodworskiej w Działdowie [film, zdjęcia] Po raz drugi porządkowano cmentarz przy ul. Księżodworskiej w Działdowie [film, zdjęcia] Po raz drugi w sobotę (1 października) odbyła się akcja sprzątania cmentarza przy ul. Księżodworskiej w Działdowie.


Warunkiem uzyskania wyróżnienia było osiągnięcie wysokiej średniej ocen rocznych oraz przynajmniej bardzo dobrej oceny zachowania. Uczniowie klas IV- VI szkół podstawowych i gimnazjum musieli uzyskać średnią co najmniej 5,50, liceum co najmniej 5,00, a uczniowie szkoły zawodowej co najmniej 4,50.

Podczas uroczystego wręczania nagród obecni byli goście senator RP Bogusława Orzechowska, dyrektor Wydziału Kształcenia, Wychowania i Opieki Warmińsko- Mazurskiego Kuratorium Oświaty, Barbara Antczak, radni powiatowi, sołtysi, dyrektorzy szkół oraz rodzice wyróżnionych uczniów.

Stypendyści odebrali pamiątkowy dyplom z rąk pani senator, rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali od wójta gminy Rybno, Tomasza Węgrzynowskiego, List Gratulacyjny z podziękowaniem za trud włożony w wychowanie dzieci.

W wygłoszonych przemówieniach, goście docenili inicjatywę władz gminy w zakresie promowania talentów, wyrazili uznanie dla uzdolnionej młodzieży, podkreślali rolę rodziców w procesie kształcenia i wychowania oraz złożyli podziękowania za pracę z młodzieżą wszystkim dyrektorom i nauczycielom.

Wiesława WróblewskaCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. xyz #2085584 | 217.99.*.* 11 paź 2016 08:43

  a gdzie ci uczniowie?! oj panie wójcie ma pan parcie na szkło

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. b #2081963 | 46.169.*.* 6 paź 2016 19:00

  Ta uroczystość chyba odbyła się w kościele, bo krzyż wielkości olbrzymiej tam wisi, hehe.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages