Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

To był niezapomniany dzień [zdjęcia]

2017-01-23 14:07:47 (ost. akt: 2017-01-23 14:30:59)

Autor zdjęcia: archiuwm Rybno

W piątek, 20 stycznia w Szkole Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, Choinki Noworocznej oraz Bal Karnawałowy dla uczniów tej placówki.

Szkolną imprezę otworzyła dyrektor szkoły – Ewa Kopańska, która powitała zaproszonych gości: wójta Gminy Rybno – Tomasza Węgrzynowskiego, radnych Gminy Rybno – Grzegorza Rozentalskiego, Marzannę Borkowską, Waldemara Reszkę, sołtysów – Jolantę Kępczyńską, Krystynę Brzezińską, Edmunda Gajka, Bogumiła Janeczko, strażaków ochotników, przedstawicieli Rady Rodziców, obchodzących swoje święto Babcie, Dziadków, rodziców oraz uczniów.

Podczas uroczystości dzieci przedstawiły program artystyczny, w którym nie zabrakło życzeń dla każdej Babci i Dziadka. Najmłodszych odwiedził także św. Mikołaj, który przyniósł wiele prezentów. Później, przy dobre muzyce odbyła się zabawa karnawałowa.

W trakcie imprezy Ewa Kopańska podziękowała strażakom z OSP w Żabinach za zorganizowanie atrakcji dla uczniów z okazji Dnia Dziecka, Stowarzyszeniu „Żabianka”, w szczególności Bożenie i Grzegorzowi Rozentalskim, za zorganizowanie wyjazdu uczniów do kina z okazji Dnia Dziecka, Marii i Eugeniuszowi Wierzbickim, za przekazanie 700zł, na zakup tablic interaktywnych, Henrykowi Jagodziewskiemu, za naprawę dachu, Agnieszce Szulc, za uszycie z własnych materiałów strojów dla dzieci z kółka teatralnego, Bożenie Lewickiej, za wykonanie ozdób bożonarodzeniowych na szkolny kiermasz oraz Sylwii Michalskiej, za oprawę muzyczną podczas Choinki.

informacja UG RybnoCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages