Czwartek, 24 września 2020. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie [zdjęcia]

2017-01-24 20:27:50 (ost. akt: 2017-01-24 20:33:23)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Zgodnie z tradycją Szkołę Podstawową w Rybnie odwiedzili (19 i 20 stycznia) dostojni goście: Babcie i Dziadkowie.

Młodzi aktorzy uświetnili niezwykle ważne święta z okazji Dnia Babci i Dziadka jasełkami i przedstawieniami. Wnuczęta dziękowały za cierpliwość, miłość, którą im okazują babcie i dziadkowie. Słowa wierszy i piosenek prezentowane przez przedszkolaków i uczniów wywołały zachwyt i wzruszenie oraz wycisnęły łezkę z oka. Po występach dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Następnie zaproszeni goście mogli miło spędzić czas ze swoimi pociechami przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez mamy.

Uroczyste spotkania z okazji Dnia Babci i Dziadka odbyły się: w Oddziałach Przedszkolnych (wych. A. Borowska, M. Łada, E. Michalska, A. Żuralska), w kl. I (wych. B. Kamińska) i w kl. III a, b, c (wych. E. Mederska, M. Urbańska, I. Szarmacher). Wspólnie spędzone chwile dostarczyły wszystkim wiele radości.

SP Rybno


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages