Wtorek, 23 października 2018. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Halówka w Rybnie: Eurostyl i OSP Rumian odskoczyli w tabeli

2017-01-27 13:35:02 (ost. akt: 2017-01-27 13:46:00)

Autor zdjęcia: archiwum UG Rybno

W sobotę (21 stycznia) w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyła się VIII kolejka AGG Liga OSiR Rybno. Rozegranych zostało 10 spotkań, w których łącznie padło 38 bramek.


Eurostyl Rybno pokonał Catenaccio 2:0 i pozostał liderem w tabeli. Tuż za nimi jest OSP Rumian, który w VIII kolejce pokonał drużynę Jana Rozentalskiego 2:1. Warto dodać, że w meczu PSB Mrówka Działdowo – King Power, który zakończył się wynikiem 7:1 – 6 bramek strzelił Patryk Rozentalski. MKS Tęcza w osłabionym składnie przegrywa z drużyną Gabriela Weinara – Usługi Szklarskie 0:1.

Z ligi zostaje wycofana drużyna Time2Play, która oddała trzy walkowery. W związku z tym, że Time2Play rozegrał połowę spotkań (10 - 7 regulaminowych, 3 walkowery), drużynom (PSB Mrówka Działdowo, Catenaccio, Niechłonin i Eurostyl) zostaną dopisane walkowery, reszta wyników pozostaje bez zmian.

W przyszłym roku w regulaminie zostanie wpisany zapis, że gdy drużyna odda trzy walkowery, zostaje wycofana i wszystkie jej wyniki będą anulowane.

King Power – Niechłonin 2:2
Eurostyl – Catenaccio 2:0
PSB Mrówka Działdowo – King Power 7:1
OSP Rumian – Z.U.L. Jan – Rozentalski 2:1
Dream Team –Catenaccio 1:4
Tyl-Bud – Royal Koszelewy 3:0 (walkower)
Zakład Szklarski G. Weinar – MKS Tęcza 1:0
Dream Team – Tyl-Bud 0:6
T2P – DigooArti 0:3 (walkower)
Royal Koszelewy – Kar-Hand Video 0:3 (walkower)

informacja UG RybnoCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages