Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Nasi piłkarze zdobyli złoty medal [zdjęcia]

2017-02-02 09:11:00 (ost. akt: 2017-02-02 09:09:28)

Autor zdjęcia: archiwum UG Rybno

Złoci medaliści Młodzieżowych Mistrzostw Polski Mężczyzn w Futsalu, kat U-14: Michał Malinowski, Miłosz Szczepański, Konrad Zalewski, Filip Rudziński, Jakub Truszczyński, Jakuba Kwaśniewski, Kacper Zalewski, Tobiasz Kłosowski, Szymon Zelmański, Kacper Sendlewski i Szymon Szymański wraz z opiekunami Dawidem Mederskim, Radosławem Wasielewskim i Krzysztofem Zalewskim odwiedzili w poniedziałek - 30 stycznia Urząd Gminy w Rybnie i spotkali się z wójtem.

Mistrzów powitali wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, skarbnik UG w Rybnie – Zdzisława Kanicz, kierownik ds. Oświaty – Wiesława Wróblewska oraz radni Gminy Rybno - Dariusz Tara, Czesław Mederski i Sylwester Kasprowicz. Na spotkanie przybyli także: Hanna Bem – kierownik OSiR w Rybnie, prezes GSZS Delfin Rybno – Jan Rozentalski oraz prezes KS Constract – Jarosław Grubalski.

Zawodnikom, którzy w ubiegły weekend wywalczyli w Kaliszu złoty medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski wręczono drobne upominki, był także tort powitalny, a wójt wraz z prezesami klubów pogratulowali młodym piłkarzom wspaniałego krajowego sukcesu. Także trenerzy – Radosław Wasielewski i Dawid Mederski wręczyli upominki osobom, które pomogły drużynie w sprawach organizacyjnych. — Chłopcy pochwalili się medalami i ogromnym pucharem, który jest niewątpliwie największym ich osiągnięciem w jeszcze długiej karierze piłkarskiej. Gratulujemy jeszcze raz i życzymy dalszych sukcesów — podsumował Jarosław Grubalski.

informacja UG RubnoCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages