Eurostyl Rybno zapewnił sobie tytuł mistrzowski

2017-02-09 11:27:48(ost. akt: 2017-02-09 11:11:58)

Autor zdjęcia: archiwum UG Rybno

W sobotę, 4 lutego w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyła się X kolejka AGG Liga OSiR Rybno.
W pierwszym hicie kolejki po wyrównanym spotkaniu OSP Rumian zremisował z DigooArti 2:2, a w meczu „lidera z czarnym koniem rozgrywek” Eurostyl Rybno rozbił Niechłoni 6:1 – zdobywając tym akcentem mistrzostwo AGG Liga OSiR Rybno.

Trzy drużyny walczą jeszcze o trzecią pozycję w tabeli. OSP Rumian zostanie najprawdopodobniej wiceliderem rozgrywek.

Do przerwy MKS Tęcza przegrywała z Dream Team już 3:0, by w drugiej połowie niezawodny Marek Czarnecki – lider tego zespołu mógł pogrążyć przeciwników i strzelić im 4 bramki, w tym ostatnią 6 sekund przed końcowym gwizdkiem.

W drugim spotkaniu Tęczy tak samo jak w zeszłym tygodniu Paweł Filip aplikuje kolejno 4 i 5 gola w wygranym meczu 5:0 z PSB Mrówką Działdowo.

Paweł Choma zdobył sześć bramek w meczu z Royal Koszelewy, który zakończył się wynikiem 11:0 dla Z.U.L Jan Rozentalski.