Piątek, 20 września 2019. Imieniny Eustachego, Faustyny, Renaty

Mistrzowie odwiedzili wojewodę

2017-02-12 08:38:04 (ost. akt: 2017-02-12 09:39:24)

Autor zdjęcia: archiwum UG Rybno

W Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie złoci medaliści Młodzieżowych Mistrzostw Polski (U-14) spotkali się z wojewodą Warmińsko-Mazurskim Arturem Chojeckim.

W spotkaniu uczestniczyli piłkarze KS Contract Lubawa, którzy 29 stycznia w Kaliszu nie przegrali na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski żadnego meczu - 7 piłkarzy GSZS Delfin Rybno i 4 Motoru Lubawa: Michał Malinowski, Jakub Truszczyński, Miłosz Szczepański, Filip Rudziński, Jakub Kwaśniewski, Kacper Zalewski, Konrad Zalewski, Tobiasz Kłosowski, Szymon Zelmański, Kacper Sendlewski i Szymon Szymański, a także: wójt Gminy Rybno - Tomasz Węgrzynowski, - prezes GSZS Delfin Rybno - Jan Rozentalski, trener GSZS Delfin Rybno - Radosław Wasielewski i koordynator GSZS Delfin Rybno - Sylwester Kasprowicz.

Wojewoda Artur Chojecki pogratulował zawodnikom wielkiego sukcesu i podkreślił, że jest to wielkie wyróżnienie dla całego województwa warmińsko-mazurskiego. Radosław Wasielewski opowiedział o kulisach eliminacji do MMP oraz o całym pobycie na mistrzostwach w Kaliszu, a Michał Malinowski zaprosił wojewodę na pierwszy mecz seniorów GSZS Delfina Rybno, który odbędzie się w kwietniu. Piłkarze przygotowali dla Artura Chojeckiego upominki w formie szalika oraz koszulki z ich autografami.

informacja UG RybnoCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages