Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Dotacja dla stowarzyszenia na rzecz rozwoju Gminy Rybno

2017-03-05 10:11:29 (ost. akt: 2017-03-05 10:23:28)

Autor zdjęcia: archiwum UG Rybno

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Gminy Rybno otrzymało dotację w ramach rządowego programu na rzecz aktywności społecznej osób starszych na lata 2014-2020.

Na realizację zadania pod nazwą „Senior na rowerze zwiedza gminne obrzeże” stowarzyszenie pozyskało środki finansowe w kwocie 47620 zł. Dotacja przeznaczona zostanie na zakup rowerów i kamizelek odblaskowych oraz organizację siedmiu wycieczek rowerowych po terenie Gminy Rybno dla seniorów.

Głównym celem przedsięwzięcia jest zwiększenie aktywności fizycznej osób starszych (60+) poprzez udostępnienie im niezbędnego sprzętu rowerowego. W ramach projektu seniorzy zainteresowani udziałem w wycieczkach, a nie posiadający rowerów otrzymają na czas wycieczki zakupiony w projekcie sprzęt.

– Pozyskanie środków na realizację tego projektu nie byłoby możliwe bez dużego zaangażowania członków Stowarzyszenia na rzecz rozwoju Gminy Rybno. Szczególne podziękowania należą się Elżbiecie Standarskiej – podkreśla prezes stowarzyszenia Danuta Zdunek.

informacja UG RybnoCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages