Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

„Jaka to melodia” w Dzień Kobiet

2017-03-08 12:33:21 (ost. akt: 2017-03-08 10:38:42)

Autor zdjęcia: archiuwm UG Rybno

To już tradycja, że w sołectwie Hartowiec organizowana jest uroczystość z okazji Dnia Kobiet – w tym roku nie mogło być inaczej. Sołtys – Bogdan Kopański wraz z Radą Sołecką oraz radnym Gminy Rybno – Andrzejem Kornackim stanęli na wysokości zadania.

W sobotę, 4 marca w Szkole Podstawowej w Hartowcu mieszkanki sołectwa zgromadziły się w pięknie przystrojonej sali, by tam świętować Dzień Kobiet. Organizatorzy zaprosili także gości: wójta Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowskiego, radną Powiatu Działdowskiego – Katarzynę Ceryn-Kowalską, radną Gminy Rybno – Agnieszkę Wysocką, sekretarz UG w Rybnie – Jolantę Jendrycką, skarbnik – Zdzisławę Kanicz, kierownika Posterunku Policji w Rybnie podkom. Danutę Orzechowską oraz st. sierż. Marzenę Zdrojewską.

Oczywiście podczas uroczystości nie mogło zabraknąć części artystycznej, przygotowanej przez niezawodny zespół L’amici. Tym razem w rytmie teleturnieju „Jaka to melodia” uczestniczki zabawy mogły wykazać się ze znajomości tytułów najbardziej znanych kobiecych piosenek. Wszystkie Panie otrzymały nagrody, które ufundował Bogdan Kopański. Nie zabrakło także szczególnych życzeń, które składali miejscowi radni oraz wójt.

W tym samym dniu „Dzień Kobiet” odbył się także w Tuczkach i Naguszewie, a tydzień wcześniej w Rumianie i Truszczynach.


informacja UG Rybno
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages