Sobota, 19 stycznia 2019. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Dzień Kobiet w sołectwie Kopaniarze/Wery

2017-03-16 10:56:39 (ost. akt: 2017-03-16 09:05:53)

Autor zdjęcia: archiwum UG

W sobotę, 11 marca w siedzibie Koła Łowieckiego „Hubertus” w Kopaniarzach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet zorganizowana przez sołtysa wsi - Czesława Mederskiego, radę sołecką oraz mieszkańców sołectwa.

Pełniący od niedawna funkcję sołtysa w sołectwie – Kopaniarze/Wery – Czesław Mederski przejął rozpoczętą przez Józefa Szragę inicjatywę organizowania uroczystości z okazji Dnia Kobiet. Już po raz trzeci rok z rzędu mieszkańcy spotkali się - by wspólnie świętować ten ważny dzień. W szczególnej atmosferze życzenia paniom składali główni organizatorzy imprezy oraz Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski. Oprócz życzeń – każda z pań otrzymała także symbolicznego kwiatka. Wszyscy przybyli goście przygotowali coś pysznego do jedzenia, a w miłym towarzystwie mieszkańcy Kopaniarzy i Wer bawili się do późnego wieczora.

informacja UG RybnoCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages