Niedziela, 18 listopada 2018. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Gmina Rybno ósma w województwie [zdjęcia]

2017-03-26 12:45:15 (ost. akt: 2017-03-26 09:54:33)

Autor zdjęcia: archiwum UG

W sobotę (25 marca) w hali widowiskowej w Nidzicy odbyły się Wojewódzkie Samorządowe Igrzyska Gmin, w których rywalizowało 15 gmin z całego województwa warmińsko-mazurskiego w 10 konkurencjach sportowych.

Reprezentacja Gminy Rybno poprawiła wynik sprzed roku (10 miejsce) i w rankingu końcowym znalazła się na ósmej pozycji, wyprzedzając między innymi Działdowo. Pierwsze trzy miejsca zajęły odpowiednio: Gmina Iława, Gmina Ostróda i Gmina Świątki. Wójt Gminy Rybno - Tomasz Węgrzynowski w swojej konkurencji zajął 3 miejsce, a wicedyrektor Zespołu Szkół w Rybnie- Krzysztof Anisiewicz 2 miejsce. Seniorzy z Gminy Rybno na 15 gmin zajęli w czwórboju - 5 lokatę, a Grzegorz Rozentalski przegrał minimalnie podium i zajął 4 miejsce w konkurencji - warcaby. W przeciąganiu liny Gmina Rybno zajęła 5 miejsce.

Gminę Rybno reprezentowali: Hanna Bem, Tomasz Węgrzynowski, Waldemar Reszka, Sylwester Kasprowicz, Henryk Wiśniewski i Krzysztof Anisiewicz (rzut lotką, unihokej i piłka nożna), Irena Dudzińska, Zdzisława Piórkowska, Józef Nowicki i Alfred Witkowski (drużynowy czwórbój seniorów), Bogumiła Kowalkowska i Wojciech Gontarz (szachy), Hanna Pleta i Grzegorz Rozentalski (warcaby), Wiktoria Różańska i Marcin Kamiński (tenis stołowy), Mariusz Rzymowski i Dariusz Ciżewski (podnoszenie odważnika kat 75 kg i +75 kg), Hanna Pleta, Wojciech Pleta i Emilia Pleta (trójbój rodzinny), Bożena Rozentalska, Hanna Pleta, Tomasz Węgrzynowski, Wojciech Pleta i Dariusz Ciżewski (przeciąganie liny).

Kierownik Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wzięli udział w igrzyskach. Kolejne odbędą się w Orzyszu.

informacja UG Rybno

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages