środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

W zaczarowanym świecie bajki. Rodzice wystawili "Kopciuszka"

2017-05-18 07:55:48 (ost. akt: 2017-05-18 08:09:12)

Autor zdjęcia: archiwum ogranizatorów

W świetlicy OSP w Rumianie dzięki wspaniałym i utalentowanym rodzicom naszych uczniów, mogliśmy po raz kolejny przenieść się w zaczarowany świat bajki.

Zobacz także: Otwarcie boiska trawiastego i III Seminarium naukowe w Szkole Podstawowej w Rumianie [zdjęcia] Otwarcie boiska trawiastego i III Seminarium naukowe w Szkole Podstawowej w Rumianie [zdjęcia] Nikogo nie trzeba przekonywać do tezy, że sport i wszelka aktywność fizyczna jest niezbędna do zdrowego życia współczesnego człowieka. Znamy powiedzenia...


Przedstawienie teatralne pt. „Kopciuszek” spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony bardzo licznie zgromadzonej publiczności.

We współczesnym świecie, w dobie intensywnych zmian, wzrostu tempa życia, pośpiechu, w świecie zdominowanym przez mass media, wychowanie człowieka staje się coraz trudniejsze. Młody człowiek coraz częściej staje się świadkiem bądź uczestnikiem różnorodnych zjawisk, sytuacji, które negatywnie wpływają na jego wychowanie. Dzięki przedstawionej historii Kopciuszka przekonaliśmy się, że bycie uczciwym i pracowitym opłaca się w życiu, ponieważ zostaje nagrodzone. Cierpliwość i pokora zaś, to zalety, które należy w sobie rozwijać.

Barwna scenografia, przepiękne kostiumy, oprawa muzyczna, a przede wszystkim wspaniała, profesjonalna gra aktorów sprawiła, że spektakl zachwycił publiczność, która po brzegi wypełniła salę. Wysiłek wszystkich rodziców biorących udział w przedstawieniu został zrekompensowany gromkimi brawami i fantastyczną atmosferą.

Rodzice wspaniale ukazali charakter bajki i wprowadzili wiele nowoczesnych oraz humorystycznych akcentów. Publiczność bawiła się wspólnie z aktorami, były łzy radości, a także łzy wzruszenia. Spektakl obejrzały również przedszkolaki.

Dobry nastrój rodziców podczas prób, chęć do pracy, wspólne szukanie atrakcyjnych dla dzieci rozwiązań scenicznych, a przede wszystkim zadowolenie dzieci po obejrzeniu przedstawienia to czynniki, które dopingują zarówno mnie jak i rodziców do kolejnych wyzwań. Wspólnie spędzony czas pozwolił jeszcze bardziej się poznać i zacieśnić więzi.

W imieniu własnym oraz w imieniu pani dyrektor składam naszym wspaniałym aktorom: Ewie Dobrackiej-Zawadzie, Remigiuszowi Zawadzie, Marioli Dombrowskiej, Iwonie Pełszyńskiej, Januszowi Pełszyńskiemu, Agnieszce Prochal, Elżbiecie Rozentalskiej, Agnieszce Preus, Monice Perowicz, Barbarze Chyrzyńskiej, Piotrowi Chyrzyńskiemu, Edycie Uzarskiej, Annie Rucińskiej, Piotrowi Kamińskiemu oraz Pawłowi Kuczyńskiemu serdeczne podziękowanie za ogromne zaangażowanie, serce i poświęcony czas w przygotowanie spektaklu.

Karolina Januszewska
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages