Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Polska Biega 2017 – ponad 100 uczestników

2017-06-06 12:18:36 (ost. akt: 2017-06-06 12:19:28)

Autor zdjęcia: archiuwm UG Rybno

„Rybno Biega i Maszeruje” - pod takim hasłem odbyła się akcja „Polska Biega 2017”. Impreza miała miejsce 28 maja przy hali Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Oficjalnie akcję otworzył wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski. W akcji uczestniczyło ponad 100 biegaczy. Część biegaczy na sygnał gwizdka ruszyła na dystansie 3km, a druga część na stadion sportowy. Na mecie każdemu uczestnikowi został wręczony pamiątkowy medal, a dla pierwszych trzech kobiet i mężczyzn zostały wręczone upominki promujące powiat działdowski. Upominki zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Działdowie. Po biegu wszyscy uczestnicy i przybyli goście mogli zintegrować się przy wspólnym pieczeniu kiełbasek na ognisku. Nad bezpieczeństwem czuwali: Straż Pożarna i Policja oraz pielęgniarka - Urszula Zawadzka. Hanna Bem, kierownik OSiR w Rybnie serdecznie dziękuje wszystkim przybyłym zawodnikom, gościom oraz tym, którzy przyczynili się do organizacji akcji.


UG Rybno

dzialdowo@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages