środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Bieg Tropem Wilka i Festyn Rodzinny

2017-07-05 08:08:40 (ost. akt: 2017-07-05 08:15:18)

Autor zdjęcia: archiuwm UG Rybno

W Grądach odbył się II bieg na rozpoczęcie wakacji „Tropem Wilka” na dystansie 3 i 6 km. Udział w zawodach wzięło ponad 40 uczestników.

Bieg „Tropem Wilka” zorganizował sołtys sołectwa Grądy – Mirosław Remus wraz z mieszkańcami oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Rybnie. Nad obsługą techniczną zawodów czuwali: kierownik OSiR-u w Rybnie – Hanna Bem wraz z wicedyrektorem Zespołu Szkół w Rybnie – Krzysztofem Anisiewiczem oraz dyrektor Przedszkola w Rybnie – Joanną Psiuk. Medale, nagrody oraz poczęstunek dla zawodników został sfinansowany ze środków funduszu sołeckiego. W zawodach na Grądach w licznych grupach wzięli udział zawodnicy z klubów biegaczy: Rozbiegane Działdowo, Biegam u Kolesi, Crazy Runners Team Rybno.

Przedstawiamy klasyfikację końcową:
6 km do 18 lat: 1. Martyna Pokojska, 2. Adrian Januszewski.
6 km 18-50 lat: 1. Krzysztof Wierzbowski, 2. Paweł Żmijewski, 3. Rafał Kołakowski. 6 km powyżej 50 lat: 1. Zbigniew Bartkowski, 2. Leon Mederski, 3. Andrzej Psiuk.
3 km do lat 18: 1.Cyprian Mężykowski, 2. Filip Rudziński, 3. Mateusz Józefowicz. 3 km 18 – 50 lat:1. Łukasz Szchulz,
2. Jacek Prokop, 3. Magdalena Pietruszka. 3 km powyżej 50 lat: 1. Zbigniew Bartkowski, 2. Bogusław Wodzyński, 3. Andrzej Psiuk. Najstarszy zawodnik: Leon Mederski.
Najmłodszy zawodnik: Antoni Fijałkowski.

Po biegach odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez mieszkańców Grąd. Odbyły się sportowe konkurencje tj.: przeciąganie liny czy rzut kaloszem do beczki. Uczestnicy festynu mogli korzystać z obfitego bufetu oraz grilla, a podczas imprezy przygrywał wszystkim dyrektor Gminnej Publicznej Biblioteki w Rybni – Jarosław Rolkowski.


UG Rybno
dzialdowo@gazetaolsztynskaplCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknijPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages