Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Plebiscyt Warmii i Mazur wraz z Festynem Rodzinnym

2017-07-06 09:15:00 (ost. akt: 2017-07-06 09:08:12)

Autor zdjęcia: archiuwm UG Rybno

W Groszkach wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, radny Gminy Rybno – Tomasz Bielecki, sołtys sołectwa Naguszewo/Groszki – Mieczysław Łużyński wraz z klubem motocyklowym „WEL”, strażakami z OSP w Rumianie oraz mieszkańcami upamiętnili 97 rocznicę Plebiscytu na Warmii i Mazurach.

Po złożeniu kwiatów oraz okolicznościowych wystąpieniach Tomasza Węgrzynowskiego i Mieczysława Łużyńskiego strażacy oraz klub motocyklowy „WEL” poprowadzili mieszkańców i przejechali na wiejskie boisko w Naguszewie, gdzie odbył się festyn rodzinny. Trener GSZS Delfina Rybno – Radosław Wasielewski wraz z rodzicami przeprowadził konkursy sportowe, po których wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni upominkami. Później odbył się grill oraz zabawa taneczna, na której przygrywał DJ. Nagrody zostały zakupione ze środków funduszu sołeckiego, a gadżety ufundował prezes GSZS Delfina Rybno – Jan Rozentalski.


UG Rybno
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages