Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Siedemnaście drużyn zagrało dla Małgosi [zdjęcia]

2017-07-07 11:25:21 (ost. akt: 2017-07-07 11:28:45)

Autor zdjęcia: archiuwm UG Rybno

Na boiskach orlikowych w Żabinach i Koszelewach odbyły się zmagania w ramach turnieju charytatywnego w piłkę nożną o Puchar Prezesa GSZS Delfina Rybno – Jana Rozentalkiego pod hasłem „Zagrajmy dla Małgosi”.

Udział w zawodach wzięło 17 drużyn, które zostały podzielone na cztery grupy: A (Eurostyl Rybno, Team Działdowo, Kar-Hand Video, Gmina Dąbrówno), B (Nieustraszeni, Serwis informacyjny – Syla, Jabłonowo, Gospodarstwo Agroturystyczne – Renata Rudzińska), C (raDRUK, Sołectwo Dębień, Legion Lidzbark, RIN Meble) i D (Petarda Klonowo, Usługi Szklarskie – Gabryś Weinar, Leszcz, MKS Tęcza i Tytani Rybno).
W trakcie rundy eliminacyjnej w Żabinach członkowie Stowarzyszenia „Żabianka” – Bożena Lewicka, Bożena Rozentalska, Marzena Gontarz, Dorota Kruszewska, Iwona Mondzelewska wraz z dziećmi przeprowadzili kiermasz charytatywny prac wykonanych na zajęciach plastycznych „Żabianki”.

Cztery zespoły przeszły do półfinałów:
raDRUK – Leszcz 3:3 (3:1 k)
Serwis informacyjny – Syla – Eurostyl Rybno 3:4

Mecz o 3. miejsce:
Leszcz – Serwis informacyjny – Syla 1:4

Finał:
Eurostyl Rybno – raDRUK 1:0

Zawody, które sędziowali – Paweł Wółkowski i Arkadiusz Długokęcki o godz. 15:30 uroczyście podsumował Przewodniczący Grupy „W Rękach Młodych” Sylwester Kasprowicz wraz z członkami tej grupy, którzy zajęli się stroną techniczną turnieju – Klaudią Wiśniewską i Krzysztofem Sobotką. Puchary, medale i statuetki wręczali: Prezes GSZS Delfina Rybno – Jan Rozentalski oraz Radni Gminy Rybno – Grzegorz Rozentalski i Dariusz Tara. Najlepszym zawodnikiem został – Denis Demiszew (Eurostyl Rybno), najlepszym bramkarzem – Jakub Lendzionowski (raDRUK), a najlepszym strzelcem z 9 bramkami na koncie Sebastian Waszczuk (Leszcz).

Także Hanna Karczewska, mama Małgosi podziękowała organizatorom oraz Stowarzyszeniu „Żabianka” za pomoc, która niesiona jest już od pięciu lat. – Grupa „W Rękach Młodych” serdecznie dziękuje Dyrektor Szkoły Podstawowej w Koszelewach - Barbarze Kornelskiej oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Żabinach – Ewie Kopańskiej za udostępnienie szkół oraz sprzętu nagłaśniającego. Podziękowania należą się także obsłudze medycznej, która charytatywnie wsparła zawody – Marcie Lipce i Bożenie Rozentalskiej. Dziękujemy oczywiście sponsorom, bez których turniej nie mógłby się odbyć: Zakładowi Usług Leśnych – Janowi Rozentalskiemu, Wójtowi Gminy Rybno – Tomaszowi Węgrzynowskiemu oraz Radnym Gminy Rybno – Czesławowi Mederskiemu, Dariuszowi Tara, Waldemarowi Reszka i Grzegorzowi Rozentalskiemu.

Turniej został zorganizowany przy współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Rybnie wraz z GSZS Delfinem Rybno. Środki, które zostały zebrane podczas turnieju zostały przekazane Małgosi przez kapitana drużyny – Eurostyl Rybno. Kolejny turniej odbędzie się 26 sierpnia w Żabinach – kontakt: 506-231-242.

informacjaUG Rybno


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Po kii #2280846 | 185.170.*.* 7 lip 2017 12:49

  Snobistyczny eurostyl zawsze musi wygrac jak widac . Nawet na turniej charytatywnym zbieraja ekipe grajkow zawodowców i graja z amatorami jak na hali i szczyca sie zwyciestwami. Porazka

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. WM-Ost #2280824 | 83.6.*.* 7 lip 2017 12:19

   Brawo organizatorzy, brawo piłkarze! Czapki z głów!

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   Zagraj w GRY.wm.pl

   • Goodgame Empire
   • Goodgame Big Farm
   • Goodgame Poker
   • Shadow Kings - The Dark Ages