Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

OSP Rumian ponownie najlepszą jednostką w gminie Rybno [zdjęcia]

2017-07-11 16:17:07 (ost. akt: 2017-07-11 15:38:06)

Autor zdjęcia: archiwum UG Rybno

W niedziele (9 lipca) na stadionie sportowym w Rybnie odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Udział wzięło siedem jednostek męskich: Rybno, Żabiny, Koszelewy, Rumian, Dębień, Hartowiec, Truszczyny oraz dwie drużyny żeńskie: Żabiny i Hartowiec.

Zawody zostały przeprowadzone w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej i ćwiczeniu bojowym.
Najlepsze jednostki otrzymały od organizatorów zawodów - puchary i talony pieniężne na zakup wyposażenia i sprzętu pożarniczego, a wszystkie drużyny dyplomy.

Nagrody wręczali wójt Gminy Rybno - Tomasz Węgrzynowski, Przewodniczący Rady Gminy Rybno - Andrzej Kornacki, Prezes OSP - Jerzy Chmielewski (OSP Żabiny), sekretarz Urzędu Gminy w Rybnie - Jolanta Jendrycka oraz Kierownik Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie - Hanna Bem.

Zawody poprowadził - Komendant Gminny - Piotr Bojarowski (OSP Rumian). Komisję, która czuwała nad sprawnym przebiegiem zawodów powołał starszy brygadier Bogdan Cywiński z Państwowej Straży Pożarnej w Działdowie, której przewodniczył młodszy brygadier - Leszek Góralski. Drużyna męska z Rumiana oraz kobieca z Hartowca obroniły tytuł mistrza z ubiegłego roku.

Klasyfikacja końcowa kobiet:
1. Hartowiec
2. Żabiny

Klasyfikacja końcowa mężczyzn:
1. Rumian
2. Koszelewy
3. Truszczyny
4. Dębień
5. Hartowiec
6. Rybno
7. Żabiny

informacja UG Rybno

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages