Sobota, 19 stycznia 2019. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Podpisanie umowy na program Senior+

2017-07-16 09:00:00 (ost. akt: 2017-07-15 11:27:00)

Autor zdjęcia: archiwum UG

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski wraz ze skarbnikiem Zdzisławą Kanicz podpisali umowę w sprawie realizacji programu Senior+.

Celem projektu jest wsparcie seniorów poprzez utworzenie klubu "Senior+" w miejscowości Dębień. W ramach planowanych działań przewiduje się skierowanie do seniorów oferty uwzględniającej ich potrzeby w szczególności prozdrowotne, edukacyjne, kulturalno-oświatowe oraz rekreacyjne.

W ramach projektu wykonane zostaną prace remontowe wnętrza i elementów zewnętrznych świetlicy wiejskiej w Dębieniu. Przewidywany zakres robót obejmować będzie remont ścian poprzez odnowienie powłok malarskich, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych oraz modernizację systemu grzewczego.
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages