Poniedziałek, 9 grudnia 2019. Imieniny Anety, Leokadii, Wiesława

Półkolonie w szkole w Rybnie

2017-08-09 16:10:25 (ost. akt: 2017-08-09 14:54:20)

W piątek, 4 sierpnia dobiegły końca dwutygodniowe półkolonie „Aktywne Wakacje” dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie.

Organizatorami półkolonii była Rada Sołecka oraz Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie.
Program półkolonii był bardzo atrakcyjny.Półkoloniści uczestniczyli w warsztatach kulinarnych, tanecznych, rzeźbiarskich, zajęciach terenowych, sportowych, rekreacyjnych na świeżym powietrzu. Oprócz tych zajęć czekało na nich również wiele wyjazdów: do Parku Linowego w Lubawie, Wioski Garncarskiej w Kamionce, Górzna na warsztaty mydlarskie oraz Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego, a także dwukrotny wyjazd na basen do Mławy.Ostatniego dnia, podczas pikniku nad jeziorem, w obecności gości: wójta Gminy Rybno Tomasza Węgrzynowskiego, sekretarza Gminy Jolanty Jedryckiej, sołtysa Henryka Wiśniewskiego oraz dyrektor Bożeny Dobrzyńskiej dokonaliśmy podsumowania dwóch minionych tygodni półkolonii, podczas którego dzieci wypowiadały się na temat tego, która z atrakcji podobała im się najbardziej. Cieszymy się, że uczestnicy i ich rodzice byli zadowoleni zarówno z oferty programowej, jak i sposobu jej realizacji.
Dziękuję za dofinansowanie półkolonii: Urzędowi Gminy, Radzie Sołeckiej, Radzie Rodziców oraz firmie Digoo Arti Karol Draśpa, który ufundował dla każdego uczestnika półkolonii czapkę z daszkiem. Jednakże wszystko co dobre szybko się kończy. Do zobaczenia za rok! A lato wciąż trwa :)
Katarzyna Karbowska

dzialdowo@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages