Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Dzień Edukacji Ekologicznej w Koszelewach [zdjęcia]

2017-09-02 10:00:00 (ost. akt: 2017-08-31 11:32:06)

Autor zdjęcia: archiwum organizatorów

Na placu przy świetlicy wiejskiej w Koszelewach odbył się festyn rodzinny pod hasłem „Dzień Edukacji Ekologicznej” zorganizowany przez sołtysa wsi Koszelewy - Adama Kasprowicza, radnego gminy Rybno – Dariusza Tarę oraz Radę Sołecką.

Festyn został zorganizowany ze środków funduszu sołeckiego oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie. Wszystkie ekologiczne dania na tę okazję przygotowały mieszkanki wsi Koszelewy. Dzieci dzięki Oliwii Zalewskiej oraz Patrycji Wantowskiej mogły pomalować sobie twarz i zrobić tatuaże. Oprawę muzyczną przygotowali Katarzyna i Piotr Kasprowicz, a nad bezpieczeństwem czuwała Ochotnicza Straż Pożarna w Koszelewach. Sołtys wsi – Adam Kasprowicz dziękuje wszystkim za wkład włożony w organizacje festynu oraz za wspólną świetną zabawę.

informacja UG Rybno

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages