Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Rumian znów najlepszy

2017-09-22 13:10:00 (ost. akt: 2017-09-21 16:28:31)

Autor zdjęcia: archiwum UG Rybno

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim odbył się I Rzut Ligi Międzyszkolnej Warmii i Mazur Młodzików i Młodziczek w zapasach. Do rywalizacji przystąpili również uczniowie SP w Rumianie.

Ekipa klubu sportowego „Delfin” Rybno była reprezentowana przez 15 zawodników. Wśród dziewcząt na pierwszym miejscu uplasowały się Emilia Krajewska kat 35 kg, Monika Rozentalska kat 37 kg, Karolina Monczkowska kat 40 kg, Paulina Uzarska kat 44 kg, Marta Rozentalska kat 52 kg, Oliwia Szulwic kat 57 kg, Ewa Rozentalska kat 62 kg.

Drugie miejsca zajęły: Klaudia Świniarska 37 kg, Wiktoria Świniarska kat 44 kg, Anna Rozentalska kat 48 kg. Na trzecim miejscu podium znalazły się: Amelia Chyrzyńska kat 48 kg, Maja Rozentalska kat 57 kg.Wśród chłopców najlepiej wypadł Patryk Szulwic zajmując pierwsze miejsce w kat 100 kg, trzeci był Karol Jelonek. Na zawodach odbył się również turniej mini zapasów, drugie miejsce zajął Kacper Jelonek.

Podsumowano również występy zawodników i zawodniczek za rok szkolny 2016-2017. Najlepszych nagrodzono dresami z napisem „Najlepszy zawodnik, zawodniczka Ligi Szkolnej 2016/2017”.

Wśród nagrodzonych nie zabrakło zawodników z Rumiana. Dresy otrzymały Klaudia Świniarska i Marta Rozentalska. W klasyfikacji szkół wśród dziewcząt wygrała szkoła im ks. Jana Twardowskiego w Rumianie zdobywając tytuł najlepszej szkoły w województwie. Klasyfikacja drużynowa wyglądała następująco: I m LUKS Warmia Lidzbark Warminski, II m GSZS Delfin Rybno, III m MLKS Sokół Lubawa. Drużynę z Rumiana czeka w najbliższym czasie najważniejszy start – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Świeciu. w dniu 30.09.2017 r.

UG Rybno

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages