Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Uczennica Weronika Bach wyróżniona przez senator Bogusławę Orzechowską

2017-10-12 11:19:23 (ost. akt: 2017-10-12 11:45:52)

Autor zdjęcia: archiuwm szkoły

We wtorek 10 października w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Rumianie odbył się uroczysty apel, podczas którego został rozstrzygnięty konkurs pod nazwą „List do Taty”.

W konkursie organizowanym przez Senat Rzeczypospolitej Polskiej wzięło udział 15 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Rumianie z klas V i VI. Drugie miejsce, na ponad 300 uczestników, zdobyła Weronika Bach z klasy VI. Nauczycielem przygotowującym uczniów do konkursu i organizatorem działań na szczeblu szkoły był Grzegorz Wiergowski. Główną nagrodę dla Weroniki oraz upominki dla pozostałych uczestników wręczała senator Bogusława Orzechowska.

— Dyrekcji, nauczycielom i uczniom bardzo dziękuję za uroczystą akademię i bardzo ciepłe przyjęcie. W szczególności dziękuję tym uczniom, którzy wzięli udział w konkursie "List do Taty", który współorganizowałam. Wasze prace na długo zapiszą się w mojej pamięci, przepełnione były bowiem ciepłem, miłością i oddaniem. W szczególności chciałabym wyróżnić tutaj jedną pracę, autorstwa Weroniki Bach, dziewczynki, która przeszła wiele, a mimo to ma siłę i odwagę. Wszystkim gratuluję i życzę dalszych sukcesów — napisała na swoim facebooku Senator Bogusława Orzechowska.

Podczas uroczystego apelu dyrektor szkoły – Hanna Kirchhof z okazji Dnia Edukacji Narodowej wręczyła pedagogom oraz pracownikom socjalnym – wyróżnienia oraz „nagrody dyrektora”. Odbyła się także część artystyczna, a najmłodsi uczniowie złożyli ślubowanie.

UG Rybno
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages