Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Honorowy Obywatel Gminy Rybno uczy, jak dać dzieciom szczęście

2017-10-14 12:00:00 (ost. akt: 2017-10-13 18:42:12)

Autor zdjęcia: Sylwester Kasprowicz

Dr Aleksandra Piotrowska, znana psycholog, autorka wielu książek, otrzymała tytuł Honorowego Obywatela Gminy Rybno. Pani Aleksandra uczy rodziców, jak mają unikać błędów wychowawczych i zapewnić dzieciom szczęśliwe dzieciństwo.

— Jak przystało na osobę godną miana Honorowego Obywatela Gminy Rybno nie tylko czerpie z dóbr naturalnych naszej Małej Ojczyzny, ale potrafi dzielić się swą wiedzą i doświadczeniem. Przekonaliśmy się o tym sami podczas spotkań organizowanych z panią Aleksandrą w szkole w Hartowcu — mówi wójt gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski.
Uczniowie byli wprost zauroczeni i zachwyceni panią Aleksandrą i jak sami zresztą powiedzieli: „ Pani Aleksandra jest wesołą, miłą i ciepłą osobą, która w sposób przystępny, czasem żartobliwy potrafi przemówić nam do rozsądku. To ona wskazała, jak wiele pułapek zastawia na nas współczesny świat. Dzięki niej dowiedzieliśmy się na przykład, jak odróżniać dobro od zła oraz tego, że czasami słowa bolą bardziej niż podbite oko”.

Więcej w piątkowej (13 października) Gazecie Działdowskiej.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages