Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Wójt Rybna wyróżnił sportowców

2017-11-08 08:00:00 (ost. akt: 2017-11-08 07:44:23)

Autor zdjęcia: archiuwm UG Rybno

Podczas XLIV Sesji Rady Gminy Rybno odbyło się uroczyste wręczenie Nagród Sportowych Wójta Gminy Rybno Tomasza Węgrzynowskiego. Nagrody i serdeczne gratulacje otrzymali sportowcy: Igor Napiórkowski, Cezary Pleta i Marta Lipka.

Gratulowali i wręczali nagrody: wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, przewodniczący Rady – Andrzej Kornacki oraz skarbnik UG w Rybnie – Zdzisława Kanicz.

Nagrody Sportowe Wójta Gminy Rybno otrzymali: Igor Napiórkowski, uczeń Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie. Jest zawodnikiem Taekwondo. Trenuje w Działdowie. Bierze udział w licznych krajowych zawodach sportowych w swojej dyscyplinie. Jego największym sukcesem jest zdobycie I miejsca w Mistrzostwach Polskiej Federacji Taekwondo, które odbyły się w Krotoszynie w kwietniu tego roku. Cezary Pleta, uczeń Zespołu Szkół w Rybnie. Na co dzień trenuje kickboxing w Międzyszkolnym Uczniowskim Klubie Sportowym Olimpia w Nowym Mieście Lubawskim. Z determinacją dąży do celu, o czym świadczy jego udział w Mistrzostwach Polski Juniorów w Kickboxingu w marcu tego roku w Kartuzach i zdobycie I miejsca.
Marta Lipka, studentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Collegium Medicum w Bydgoszczy. Marta od wielu lat odnosi sukcesy w kickboxingu. Trenuje w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Lubawie, reprezentując klub w licznych zawodach sportowych. W marcu tego roku podczas Mistrzostw Polski w Kickboxingu Seniorów uzyskała II miejsce w kategorii + 70 kg.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages