Czwartek, 26 listopada 2020. Imieniny Leona, Leonarda, Lesławy

Pasowanie na Przedszkolaka w przedszkolu w Rumianie [zdjęcia]

2017-11-21 16:23:44 (ost. akt: 2017-11-21 16:37:05)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

W Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Rumianie odbyła się uroczystość "Pasowania na przedszkolaka". Bohaterami spotkania były dzieci z grupy I "Biedronki" oraz grupy II "Pszczółki".

W tak ważnej uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice oraz dyrektor Hanna Kirchhof. Nasi najmłodsi zaprezentowali program artystyczny, który przygotowali pod kierunkiem swoich wychowawców. Prezentując przed tak liczną publicznością swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczne, dzieci wykazały się wielką odwagą i talentem.

Najważniejszym punktem spotkania było ślubowanie. Po jego złożeniu dyrektor dokonała uroczystego pasowania, używając do tego olbrzymiego ołówka. "Pszczółki" i "Biedronki" musiały również wypić sok z cytryny. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy oraz drobne upominki. Po części oficjalnej wszyscy udali się na słodki poczęstunek.

Ponadto tego dnia nastąpiło podsumowanie konkursu: "Jesienne drzewo". W związku z tym, że każda praca była pomysłowa i ciekawie wykonana, jury postanowiło nagrodzić wszystkich uczestników konkursu. W nagrodę zwycięzcy otrzymali dyplomy, piękne kolorowanki oraz ołówki i długopisy.
W radosnych nastrojach wszyscy wrócili do swoich domów.

Wychowawczynie grup: Karolina Januszewska i Monika Ciecińska


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages