Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Choinka Noworoczna w Żabinach [zdjęcia]

2018-01-23 20:52:45 (ost. akt: 2018-01-23 18:01:07)

Autor zdjęcia: Sylwester Kasprowicz

W piątek 19 stycznia w Szkole Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach odbyła się Choinka Noworoczna zorganizowana przez społeczność szkolną.

Szkolną imprezę otworzyła Dyrektor szkoły Ewa Kopańska, która powitała zaproszonych gości: Wójta Gminy Rybno Tomasza Węgrzynowskiego, Radnych Gminy Rybno Grzegorza Rozentalskiego, Marzannę Borkowską, Waldemara Reszkę, Sołtysów Jolantę Kępczyńską, Edmunda Gajka, Bogumiła Janeczko, Członków Stowarzyszenia „Żabianka” z Prezesem Mariuszem Kryską na czele, Ochotniczą Straż Pożarną, Radę Rodziców, rodziców, dziadków oraz uczniów.
Podczas uroczystości dzieci przygotowane przez nauczycielki - Iwonę Sokołowską i Bogumiłę Grosz przedstawiły zgromadzonej publiczności program taneczno-artystyczny. Następnie najmłodszych uczniów odwiedził św. Mikołaj, który przyniósł ze sobą słodkie upominki. Później, przy dobre muzyce odbyła się zabawa karnawałowa, którą poprowadził duet Sylwia Michalska i Zbigniew Modrzewski. W trakcie choinki noworocznej Ewa Kopańska wręczyła także podziękowania organizacjom oraz rodzicom, którzy w sposób szczególny pomagali szkole.
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages