Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Ferie zimowe z Parafią i OSiRem w Rybnie [zdjęcia]

2018-02-13 18:48:52 (ost. akt: 2018-02-13 18:52:03)

Autor zdjęcia: archiwum OSiRu

W okresie ferii zimowych Parafia Rzymsko-Katolicka w Rybnie wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Rybnie zorganizowała w hali sportowej turnieje piłki nożnej, siatkowej oraz gry i zabawy rekreacyjno-sportowe dla wszystkich chętnych wypoczywających w gminie Rybno.

W turniejach piłki nożnej i siatkowej uczestniczyli zawodnicy nie tylko z gminy Rybno, ale również z sąsiednich gmin, a w grach rekreacyjno-sportowych uczestniczyła młodzież i dzieci, którzy pod okiem nauczycieli-opiekunów, rodziców mogli rozwijać swoje umiejętności sportowe. Każdemu uczestnikowi turnieju wręczono medal i gadżety. Po zakończeniu zajęć w każdym dniu ferii każdy uczestnik mógł skorzystać z ciepłego posiłku przygotowanego przez restaurację „Świtezianka”.

Proboszcz Parafii w Rybnie ks. Mirosław Owczarek oraz kierownik OSiR w Rybnie Hanna Bem serdecznie dziękują nauczycielom-opiekunom ze SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie oraz nauczycielom wychowania fizycznego z Żabin i Zespołu Szkół z Rybna za sprawne sędziowanie, a Marii Raczyńskiej za pyszne posiłki.

Bóg Zapłać!
Ze sportowym Pozdrowieniem!Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages