Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Piknik Europejski w Rybnie

2018-08-27 13:00:00 (ost. akt: 2018-08-27 12:52:11)
Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Rybno zaprasza na Piknik Europejski

Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Rybno zaprasza na Piknik Europejski

Już 1 września o godzinie 16.00 w restauracji Jezioranka w Rybnie odbędzie się Piknik Europejski, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Rybno.

Wydarzenie otworzy dialog obywatelski o przyszłości Europy, na który organizatorzy zaprosili wspaniałych gości. Wśród nich Olgierd Łukaszewicz, wybitny aktor oraz założyciel Fundacji im. Wojciecha B. Jastrzębowskiego, prof. Jerzy Wilkin, członek Polskiej Akademii Nauk, ekspert w dziedzinie integracji europejskiej i rolnictwa oraz dr Marek Prawda Dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Oprócz dialogu obywatelskiego, podczas którego będzie można wpłynąć na kształt Unii Europejskiej będzie też mowa m.in. o tym, iż niepodległość Polski jest ściśle związana z obecnością w Unii Europejskiej oraz o wielu innych aspektach, które przemawiają za tym, aby aktywnie działać na rzecz rozwoju i integracji UE.

Tuż po tym spotkaniu na placu za restauracją będzie można wziąć udział w warsztatach przygotowanych przez grupę z Kaczego Bagna. Do wyboru będą bębny, szczudlarstwo oraz taniec z ogniem. W trakcie wieczoru swój koncert da zespół Multicolor z Działdowa, a o dobry humor dzieci będą dbały animatorki z Klubu Przyjaciół Myszki Miki. Swoje stoisko informacyjne będzie też miał Europe Direct, na którym również będzie wiele atrakcji jak choćby Europejskie koło fortuny. Będzie też można tam zasięgnąć wiedzy o działaniu całej Unii. Na koniec wydarzenia swój niesamowity pokaz tańca z ogniem da grupa z Kaczego Bagna. Organizatorzy zapewniają też mały poczęstunek.

Zapraszamy do restauracji Jezioranka 1 września o godz. 16.00.

(IP)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. zyx #2565795 | 83.6.*.* 28 sie 2018 09:37

  Oryginalny sposób obchodów rocznicy wybuchu II wojny światowej.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. M #2565521 | 83.6.*.* 27 sie 2018 23:10

  Mam nadzieje, ze toalety w restauracji beda nalezycie przygotowane skoro to poknik euorepejski. Czystosc jest bardzo wazna.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages