Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

28-letni kierowca zginął na miejscu

2018-09-05 13:45:38 (ost. akt: 2018-09-06 08:58:02)
Kolejny tragiczny wypadek, w którym zginęła młoda osoba

Kolejny tragiczny wypadek, w którym zginęła młoda osoba

Autor zdjęcia: Szymon Wyrostek

Kolejna tragedia na drodze wojewódzkiej nr 538 w miejscowości Gralewo Stacja (gm. Rybno). Dziś rano [środa 5 września - przyp.red] w wypadku samochodowym zginął młody mężczyzna.

— Dzisiaj około godziny 7.00 na drodze wojewódzkiej nr 538 w powiecie działdowskim na skrzyżowaniu w miejscowości Gralewo Stacja doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych — mówi Justyna Nowicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Działdowie.

Na miejscu pracowali policjanci, strażacy, pogotowie ratunkowe i Prokurator Rejonowy z Działdowa. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący pojazdem marki Mazda 5 wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu drogą z pierwszeństwem przejazdu kierowcy pojazdu marki Honda. W wyniku zderzenia tych pojazdów śmierć na miejscu poniósł 28-letni kierowca hondy. Kierujący mazdą 33-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Działdowie. Uczestnicy zdarzenia to mieszkańcy powiatu działdowskiego. Od kierującego mazdą pobrano krew do badań.


Wszystkie czynności wykonywano pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Działdowie. Szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają działdowska policja i prokuratura.

Przypomnijmy, że na trasie wojewódzkiej nr 538 w miejscowości Gralewo Stacja niemal dokładnie dwa miesiące tem [sobota 7 lipca - przyp. red.] zginął 22-letni mieszkaniec powiatu działdowskiego. Kierował on vw golfem i na prostym odcinku drogi zjechał na lewe pobocze uderzając w przydrożne drzewo. Poniósł smierć na miejscu.

(IP)

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages