Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

II Bieg Stolarski „O Złoty Hebel” - Pobiegliśmy dla Lenki

2018-09-19 16:00:00 (ost. akt: 2018-09-19 14:01:25)
Uczestnicy pobiegli dla Lenki Cichorskiej

Uczestnicy pobiegli dla Lenki Cichorskiej

W sobotę 15 września w Grodzicznie odbył się II Bieg Stolarski „O Złoty Hebel” zorganizowany przez firmę „Oristo” . W ulicznym biegu głównym na dystansie 10 km wzięło udział ponad 200 zawodników.

W biegach dla dzieci na dystansach 200, 400, i 800 m około 170 młodych adeptów czynnego uprawiania sportu. Dla nas uczniów, rodziców i nauczycieli Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Hartowcu najważniejsze było to, że mogliśmy pobiec dla Lenki Cichorskiej– naszej uczennicy, a jednocześnie córki jednego z pracowników firmy. Połowa wpisowego oraz dochód ze sprzedaży gadzietów przeznaczona zostanie na jej rehabilitację. To bardzo ważne, gdyż walka z rzadką chorobą, na którą cierpi Lenka wymaga zaangażowania rodziców i środków finansowych.

Równie ważna, a może czasem ważniejsza jest prawdziwa ludzka solidarność, o której mogliśmy się wszyscy przekonać podczas tego wspaniałego sobotniego popołudnia. W imieniu Lenki, jej Rodziców, a także całej społeczności Naszej Szkoły serdecznie dziękujemy Firmie „Oristo” za pomysł i organizację tej pięknej imprezy, a także Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Wsi Hartowiec za organizację atrakcji na zjeżdzalni. Przede wszystkim zaś dziękujemy uczniom rodzicom i nauczycielom SP Hartowiec za udział w biegach, których wszyscy byliśmy bohaterami.

(IP)


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages