Czwartek, 24 września 2020. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Posiedzenie Rady Powiatowej Izb Rolniczych

2019-12-20 12:54:28 (ost. akt: 2019-12-20 13:04:24)

Autor zdjęcia: Sylwester Kasprowicz

W środę, 18 grudnia 2019r. o godzinie 11:00 w Rybnie obyło się posiedzenie Rady Powiatowej Warmińsko- Mazurskiej Izby Rolniczej w Powiecie Działdowskim.

Podczas posiedzenia uczestnicy wysłuchali Powiatowego Lekarza Weterynarii Wojciecha Kościńskiego, który przedstawił informacje na temat przeprowadzonych kontroli w gospodarstwach rolnych dotyczących przestrzegania zasad bioasekuracji w związku z zagrożeniem wystąpienia ASF. Kierownik Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Olsztynie oddział w Działdowie Zbigniew Sygut przedstawił informację z bieżącej pracy oddziału.

Wśród zaproszonych gości był Prezes Warmińsko- Mazurskiej Izby Rolniczej Jan Heichel, który przekazał zgromadzonym bieżące informacje z prac Zarządu Izby. Pan Bartosz Żyłka Kierownik ARiMR  w Działdowie, oraz Pani Aneta Borkowska Kierownik PT KRUS w Działdowie odpowiadali na liczne pytania zadawane przez członków Rady.


Po zakończonej dyskusji Przewodniczący Rady Powiatowej Warmińsko- Mazurskiej Izby Rolniczej w Powiecie Działdowskim Bartłomiej Lewalski złożył wszystkim życzenia świąteczne, po czym wszyscy uczestnicy podzielili się opłatkiem.

Sylwester Kasprowicz


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Sergej #2842389 | 196.240.*.* 1 sty 2020 10:21

    Mężczyźni! Znalazłem fajny serwis randkowy dla seksu, wiele dostępnych dziewcząt i kobiet z mojego miasta! Może być przydatny dla kogoś innego --- http://russex.xyz

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages