Czwartek, 24 września 2020. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Wolny czas spędzony ciekawie, zdrowo, bez uzależnień

2020-01-29 12:52:39 (ost. akt: 2020-01-29 12:53:45)

Autor zdjęcia: Sylwester Kasprowicz

W dniach od 20.01-24.01 stycznia w świetlicy wiejskiej w Rumianie odbyły się zajęcia dla dzieci pt. ''Wolny czas spędzony ciekawie, zdrowo, bez uzależnień''. Zajęcia zostały przeprowadzone przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Rumianie.

Dla każdego było cos fajnego, a mianowicie pierwszego dnia został ogłoszony konkurs plastyczny pn. ,,Uzależnienia same zmartwienia '', gdzie dzieci wykonywały prace plastyczne na temat uzależnień od telefonów, papierosów, alkoholu, dopalaczy i narkotyków. Międzyczasie panie z KGW przygotowywały słodki poczęstunek.

W kolejnych dniach dzieci odwiedziła pani pielęgniarka z SPG ZOZ w Rybnie Barbara Topolewska, która przedstawiła dzieciom co niosą za sobą uzależnienia i jak zdrowo się odżywiać. Następnym gościem, który odwiedził dzieci był dzielnicowy pan Rafał Gniazdowski, który również przybliżył dzieciom temat bezpieczeństwa. Pokazał jak wygląda radiowóz policyjny od środka i wraz z panem wójtem Tomaszem Węgrzynowskim rozstrzygnęli konkurs plastyczny, gdzie wybór zwycięzcy był bardzo trudny i wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni. Odbyło się również ognisko, nie zabrakło gier planszowych, a na zakończenie został zorganizowany wyjazd do kina w Lubawie na film pt. ''Urwis ".


Sylwester Kasprowicz

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages